משלוח חינם בקנייה מעל 200 ₪

עלינו

חברת מור ביוטי היא חברה צעירה ודינאמית המייצרת ומפתחת מוצרי טיפוח וקוסמטיקה באיכות גבוהה מאוד, המבוססים על פורמולות. החברה הוקמה בשנת 2012 ומנוהלת ע”י בן עבאדי, מנכ”ל ובעל החברה שהביא לארץ פורמולה ייחודית שעושה פלאים!

הפורמולות של חברת מור מורכבות משילוב של 2 פורמולות: הפורמולה הראשונה מיוצרת בצרפת המשלבת את מירב חומרי הקוסמטיקה הטובים בעולם. חברת מור ביוטי הביאה את הפורמולה הזאת לישראל. הפורמולה השנייה היא פורמולת הרכיבים הבלעדיים והטהורים של ים המלח המשלבים מינרלים, וויטמינים, בוץ ומלח מהמקום הנמוך ביותר בעולם, המוכר לכולנו בזכות בסגולותיו המרפאות והמבריאות. בעזרת שתי הפורמולות הללו ייצרנו פורמולה אחת נחשקת שהפכה להיות להיט מבוקש בארץ ובעולם המקנה פתרון מושלם לעור הפנים. הנוסחה משלבת תמציות צמחי מרפא שגדלים באזור ים המלח, בעיקר פרע מסולסל, חוטמית זיפנית ולחך איזמלני. סודות העוצמה הטמונה בתמציות צמחים מדבריים אלו, היו ידועים היטב לשוכני המדבר ההסטוריים, אשר לאורך שנים הפיקו מהם תרופות יעילות, שיקויים ממריצים ומחזקים ואף ייצרו מהם קרמים ומשחות מרגיעות לשיפור רמת הלחות בעור. במוצרי הטיפוח של חברת מור ביוטי זוקקו המרכיבים הפעילים והחיוניים מתוך כל חומרי הגלם הטבעיים האלה, כדי ליצור תכשירי טיפוח, המגבירים באופן משמעותי את רמת הלחות בעור, מרגיעים אותו ושומרים על חיוניותו.

הנוסחה הייחודית במוצרי הטיפוח מור ביוטי עוזרת לשקם, לייצב, לחזק, להזין ולהוסיף לחות לעור. יעילותה מורגשת כבר מהשימוש הראשון. השימוש במוצרי הטיפוח של מור ביוטי מעניק לעור הפנים והגוף גמישות מחודשת, רכות במגע, תחושת רוגע ונוחות, רעננות וחיונית צעירה.

הקרמים של מור ביוטי מותאמים היטב לצורכי האקלים ולצרכים של עור הפנים.

כל המוצרים נמצאים בפיקוח תמידי ומבוקר ע”י משרד הבריאות הישראלי, מכון התקנים ומפעלנו. הכימאים ומהנדסי הכימיה במעבדת המחקר והפיתוח של מפעלנו פועלים בשיתוף פעולה הדוק עם ספקי חו”ג בעולם בכדי להביא לכם את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר ואת חומרי הגלם החדשניים ביותר. צוות המעבדה הגדול והמנוסה הכולל כימאים וביוטכנולוגיים, מהנדסי כימיה ולבורנטים – פועל ללא לאות להעשרת הידע והיכולות שלו בפיתוח חומרים קוסמטיים מתקדמים המציבים רף גבוה בתחומם, תוך התאמה לרגולציות המשתנות ברחבי העולם.

מוצרי הטיפוח שלנו אינם נבדקים על בעלי חיים אך עוברים סדרת בדיקות מחמירות לאפקטיביות ובטיחות וכן בדיקות יציבות, על מנת להבטיח את איכותם הגבוהה.

יסוד מהותי ביצור קוסמטיקה הוא בנייה, הטמעה ואכיפה של מערכת תקנים בינלאומיים ותנאי יצור נאותים (GMP) המיועדת להבטיח את איכות ובטיחות המוצר. אנו פועלים ללא הרף על מנת שאיכות המוצרים תישאר ברמה הגבוה ביותר. האחריות למוצר אינה מסתיימת בשלב העברתו ללקוח. כחלק ממערך אבטחת האיכות שלנו, הקמנו מחלקת שירות לקוחות המעניקה מענה אנושי בכל יום עבור כלל לקוחותינו. אנו עוברים מבדקי איכות לעיתים קרובות. הן פנימיים והן חיצוניים על ידי גופי תקינה, רשויות בריאות ולקוחות.

מוצרינו מאושרים בתקן ניהול האיכות ISO 9001:2008 וכן בתקן ISO 22716 תקן נהלי יצור נאותים עבור מוצרים קוסמטיים. (cosmeticGMP) מפעלינו מאושר על ידי רשויות הבריאות ואיכות הסביבה במדינת ישראל.

אנחנו כאן בשבילך !

כי לכל אחד מגיע מור ביוטי